Haber

Yeni filmi için bir araya gelen Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat uyumlarıyla sosyal medyayı bir kez daha salladı!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, Aşk-ı Memnu’dan 13 yıl sonra yeniden bir araya geldikleri ‘İstanbul’a Son Çağrı’ filminin New York basın gösterimindeydi. Uyumlarıyla bizleri geçmişe götüren ikiliye elbette sosyal medya kullanıcıları da yorum yapmakta gecikmedi.

İşte detaylar ?

Bir zamanlar Aşk-ı Memnu dizisiyle herkesi büyüleyen Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in canlandırdığı Bihter ve Behlül karakterleri, imkansız aşklarıyla hafızalarımıza kazınıyor.

Bu iki efsane oyuncunun performansı izleyicilerin gönlünde derin izler bırakarak unutulmayacak bir aşk hikayesine dönüştü.

Bildiğiniz gibi Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ bir daha aynı projede buluşmadı. 24 Kasım’da ekrana gelecek olan “İstanbul’a Son Çağrı” bu durumu değiştirecek bir proje olacak.

Bu proje sayesinde efsane ikiliyi yeniden bir arada izleme fırsatı bulacağız. Bu bizde büyük bir heyecan yaratıyor.

İkiliyi 13 yıl aradan sonra yeniden birlikte izleyebileceğimiz bu film, Netflix’te seyirciyle buluşacak. Filmin konusu, New York’a gitmek üzere havaalanında buluşan ve birlikte unutulmaz bir gece geçiren bu iki karakterin etrafında dönüyor. Serin ve Mehmet bu özel gecede harika vakit geçirirler ancak tek bir sorun vardır. Çünkü ikisi de evli…

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, geçtiğimiz günlerde merakla beklediğimiz İstanbul’a Son Davet filminin New York basın gösterimindeydi.

New York’un sembolü haline gelen Paris Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen gösterimde Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, uyumlarıyla bizi başka bir kozmosa götürerek sosyal medyayı salladı.

?

?

?

?

Hal böyle olunca sosyal medya kullanıcıları ikili hakkında hızlı bir şekilde yorum yaptı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’i nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım ?

cizre-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu