Teknoloji

Street Fighter 5 ve Street Fighter 6 Karşılaştırma Videosu Yayınlandı

 
Capcom tarafından geliştirilen dövüş aksiyon oyunu Street Fighter 6 geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı. RE Engine tarafından geliştirilen SF6, şu anda Steam üzerinden PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve PC için kullanılabilir. Üst düzey bir deneyim ve görsellik aktarmayı amaçlayan SF6, SF5’ten çok daha gelişmiş bir içerik aktarıyor.
 
SF5 ve SF6 karşılaştırma görseli yayınlandı
 
 
 
Serinin en yeni oyunu Street Fighter 6, elbette en yeterli görselleri ve en yeterli deneyimi sunmak istiyor. Serinin bir önceki oyununa göre daha gelişmiş grafik ve animasyonlara yer veren SF6 için yayınlanan karşılaştırma görselinde ne gibi değişikliklerin olduğunu daha net bir şekilde görebiliyoruz.
 
‘Cycu1’ ve ‘ElAnalistaDeBits’ içerik oluşturucuları YouTube’da iki oyun için karşılaştırma görselleri paylaştı. Görüntülerde Street Fighter 5 ve Street Fighter 6’nın 3D modellerinin birebir karşılaştırmasını görüyoruz. Gördüğünüz gibi yeni oyunda büyük geliştirmeler var.
 
Street Fighter 6, 5’e göre daha pürüzsüz aydınlatma, daha iyi modeller, daha iyi dövüşçü görünümleri, daha uygun gölgeleme ve daha fazla geliştirme içerir.
 
İlk karşılaştırma videosu
 
 
 
İkinci karşılaştırma videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu