Teknoloji

Manor Lords’un Çıkış Tarihi Açıklandı: Game Pass’e de Geliyor

 
Hooded Horse tarafından yayınlanan ve Slavic Magic ekibi tarafından geliştirilen orta çağ temalı strateji oyunu Manor Lords’un çıkış tarihi açıklandı. Bu bağlamda oyun, 26 Nisan 2024 tarihinde Steam ve Microsoft Store üzerinden PC için Erken Erişim olarak yayınlanacak.
 
Manor Lords aynı zamanda PC Game Pass üzerinden de satışa sunulacak. Daha sonraki bir tarihte konsollara ve Xbox Game Pass’e gelecek. Hangi konsollara çıkacağı henüz açıklanmadı.
 
Kapsamlı bir ortaçağ deneyimi sunmaya hazırlanıyor
 
 
 
Manor Lords, kapsamlı şehir kurma mekaniği, devasa taktiksel savaşlar ve karmaşık ekonomik ve sosyal simülasyonlar içeren bir ortaçağ strateji oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bir ortaçağ lordu olabileceğimiz, mevsimler geçtikçe ve iklim değiştikçe şehirleri yükseltebileceğimiz üretimde topraklara hakim olmaya çalışıyoruz.
 
14. yüzyılın sonlarında Franken sanat ve mimarisinden ilham alan Manor Lords, Türkçe dil desteğiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun mümkün olan her yerde tarihsel doğruluğun ön planda tutulduğu bir yapıya sahiptir. Bu hem oynanış mekaniğine hem de görsellere gerçekçilik katıyor.
 
Yayın tarihi fragmanı
 
 

haber-dogansehir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu