Yaşam

Gönül Dağı Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Gönül Dağı 92. Bölüm Fragmanı

TRT ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı 91. bölümüyle ekrana geldi. Her hafta sıralamada lider olan Gönül Dağı cumartesi günlerinin de ilgiyle takip edilen dizisi olmaya devam ediyor. 1 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanan Gönül Dağı bölümünde duygusal anlar yaşandı. 92. bölümde seyirciler neler olacağını merak etti.

İşte Gönül Dağı 92. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Cumartesi günlerinin sevilen dizisi Gönül Dağı 91. bölümüyle 1 Nisan Cumartesi akşamı ekrana geldi. Bakalım son bölümde neler olmuş?

Kasaba halkının tarım arazileri böcekler tarafından istila ediliyor. Öte yandan amca oğulları kasaba halkıyla birlikte Gönül Dağı’ndaki böcek istilasından kurtulmak için bir tür mantar aramaya başlar.

Arama sırasında mantarı bulan Taner, dağa çıkarken kayar. Taner’in hastaneye kaldırıldığını duyan herkes büyük bir telaşla hastaneye koşar.

Ramazan baba olacağını tüm kasabaya duyurur. Asuman ve Ramazan arasındaki fark da düzeldi. Ancak bu haberi beklenmedik bir şekilde öğrenen Münir Başkan’ın Asuman’la arası bozulur.

Öte yandan gönüllü olarak huzurevine yerleşen diş hekimi Musa çocuklarına yük olmak istemez. Bu haberi alan Cemile hastaneye kaldırılır. Cemile de hastanede sürpriz bir haber alır.

Bakalım 92. bölümde neler olacak? Taner hastaneden çıkacak mı?

İşte Gönül Dağı 92. bölüm fragmanı. ??

Gönül Dağı 92. Bölüm Fragmanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu