Haber

Dr. Mustafa Canbey Erdek ve Bandırma’da

BALIKESİR (İGFA) – AK Parti’nin önceki dönem ilçe başkanlarını Balıkesir’in Erdek ilçesinde bir araya getiren Milletvekili Mustafa Canbey; “AK Parti’nin en önemli gücü birlik ve beraberliği yakalamış olmasıdır. Şairin dediği gibi ‘Bütün elbiseleri yırtsak daha iyi olur, vefa elbiseleri bize yeter’ deriz.” İfadelerini kullandı.

RABBİM BİRLİĞİMİZİ VE BİRLİĞİMİZİ DEVAM EYLESİN

AK Parti Erdek İlçe Başkanlığı’nda AK Parti’nin önceki ilçe başkanları ve örgüt üyeleriyle bir araya gelen Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey; “Sizler, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki AK Parti’nin bugünkü temsilcisi olduğu kadim medeniyet davamıza gönüller kazanmış, katkı vermiş bir ekipsiniz. İlçe başkanlığınız döneminde verdiğiniz hizmetlerle tarihe adını yazdıran bir ekipsiniz. Birçok siyasi başarının, seçim zaferinin mutluluğunu hep birlikte yaşadık. Ne kadar çok yatırımı şehirlerimize, ilçelerimize kazandırmış olmamızın mutluluğunu hep birlikte yaşadık. Hemşerilerimizden aldığımız duaların bize verdiği huzura hep birlikte şahit olduk. Birçok zorluğun üstesinden birlikte geldik. Allah’a şükür bu noktaya geldik. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Çünkü AK Parti’nin en değerli gücü birlik ve beraberliğidir. Şairin dediği gibi ‘Bütün elbiseleri yırtsak daha iyi olur, vefa elbiseleri bize yeter’ deriz.” sözlerini kullandı.

Milletvekili Mustafa Canbey, Erdek’te Ticaret Odası Başkanı Turan Gün ve Ziraat Odası Başkanı Mustafa Saçıl’ı ziyaret ederek istişarede bulundu.

TÜRKİYE YÜZYILI HEDEFİMİZE ULAŞACAĞIZ İNŞALLAH

Milletvekili Mustafa Canbey’in Bandırma ilçesinde ilk durağı AK Parti Bandırma İlçe Merkezi oldu. Burada örgüt mensuplarıyla bir araya gelen Milletvekili Canbey; “Ülkemizin büyüklüğünü bilmeyen anlayışa, milletimizin potansiyeline, halkımızın kararlılığına rağmen, umarım Asır Türkiye hedefimize ulaşacağız” dedi. Organizasyon üyeleriyle birlikte Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Güney Marmara Hizmet Binası’nı ziyaret eden Canbey, ilçedeki çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı. Daha sonra Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’i ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Bandırma Gençlik ve Spor Merkezi’ni de ziyaret eden Mustafa Canbey, gençler ve çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu