Haber

Bandırma Kaymakamı Kıbrıs ve Kore gazilerini ziyaret etti

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde Bandırma Kaymakamı olarak görev yapan Erdek Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, Bandırma’nın kırsal mahallesinde ikamet eden Kıbrıs ve Kore gazilerini ziyaret etti.

Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal izinli olduğu için Erdek Kaymakamı Atakan Atasoy, 10 gün süreyle Bandırma Kaymakamı olarak görev yaptı. Atasoy, bu süre zarfında birçok kurum müdürünü, daire başkanını, sivil toplum kuruluşu temsilcisini kurumda ağırladı. Atasoy Bandırma’nın kırsal mahallelerinden Emre Mahallesi’nde ikamet eden Kıbrıs Gazi Seyfi Aydın ve Koreli Kamil Songun evlerini ziyaret etti. Kaymakam Atasoy onlara Milli Gayret Madalyası ve Berat takdim etti.

Bandırma’nın kırsal Emre Mahallesi’nde oturan 91 yaşındaki Kore Gazisi Kamil Songün’ün evini ziyaret etti. Ziyarette Kaymakam Atasay, “91 yaşındaki Kore Gazimiz Kamil Songün amcamızı ziyaret ettim. Şehit yakınlarımız ve gazilerimiz önceliğimizdir. Devlet olarak her zaman yanlarındayız.”

Aynı mahallede ikamet eden Kıbrıs Gazisi Seyfi Aydın’ı da ziyaret eden Kaymakam Atasoy, kendilerine Milli Gayret Madalyası ve Berat takdim etti. – BALIKESİR

haberadapazari.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu